Eğlenceye dair her şey,
Play Toys'un büyülü dünyasında!

2018 yılında kurulan Türkiye'nin lider oyuncak üreticisi Play Toys'a hoş geldiniz. 25 yılı aşkın sektör uzmanlığıyla markamız Play toys, benzersiz kalite ve yeniliği temsil eder. Türkiye'de bulunan son teknolojiye sahip üretim tesisimiz, oyun hamurlarından slime'lara, eğitici oyuncaklardan kendin yap kitlerine kadar geniş bir yelpazede uzmanlaşmıştır.

Play Toys kolaylaştırılmış üretim süresi sayesinde, hızlı teslimatı garanti ederken yüksek hacimli talepleri karşılamadaki başarısını daima kanıtlamıştır. Özel etiket üretim hizmetlerimiz, müşterilerimizin benzersiz markalama ihtiyaçlarını karşılayarak, özelliklerine göre kişiselleştirilmiş ürünler sunar.

Play Toys'ta
yaratıcılık sınır tanımaz!

Şirket içi üretim tesisimiz, konsept aşamasından plastik enjeksiyon ve kalıplamaya kadar kapsamlı tasarım ve uygulama hizmetleri sunarak her türlü oyuncak üretim projesinin gerçekleştirilmesini sağlar.

Hayal gücünü harekete geçirmek ve sınırsız bir oyun dünyasına ilham vermek için tasarlanmış Eğitici Oyuncaklar, Sanat ve El Sanatları dahil olmak üzere çeşitli oyuncak kategorilerimizi keşfedin. Çocuklarda merak ve yaratıcılığı besleme taahhüdümüzle, onlara tutkularını keşfetmeleri ve tüm potansiyellerini ortaya çıkarmaları için güç veriyoruz.

Toksik Madde İçermez
Orijinal Hammadde
100% Geri Dönüştürülebilir
BPA İçermez